Sólový projekt Kami Garcii

Kami Garcia, spoluautorka úspěšné série ‚Caster Chronicles‘, připravuje novou urban fantasy sérii. Vy se nyní můžete podívat na obálku prvního dílu s názvem Unbreakable.

Unbreakable

Kami Garcia se proslavila sérií Kroniky prokletých zaklínačů, kterou napsala společně s Margaret Stohl. Čtyřdílná young adult série vycházela v letech 2009-2012. Autorky přidaly novelu Dream Dark, společně se podílely také na povídkových souborech Foretold, Enthralled nebo Shards and Ashes. V letošním roce však vyjde oběma autorkám „sólová“ kniha.

O počinu Margaret Stohl ‚Icons‚, vycházejícím 7. května, jsme Vás informovali již v únoru.

Ve své nové sérii ‚The Legion‚ zůstává Kami Garcia v oblasti paranormálních jevů, tentorkát se však zaměřuje na duchařskou tématiku.

Nikdy jsem nevěřila na duchy. Než se mě jeden pokusil zabít… 

Když Kennedy Watersová nalezne svou matku mrvou, její svět se začne rozpadat. Neví o paranormálních silách, které tahají za nitky temného světa. Až do chvíle, kdy do jejího pokoje vrazí identická dvojčata Jared a Lukas Lockhartovi, aby zničili nebezpečného ducha, jehož posláním je Kennedy zabít. Bratři jí odhalí minulost její matky, o které nevěděla. Byla totiž součástí starodávné tajné společnosti odpovědné za ochranu světa před pomstychtivým démonem. Společnosti, jejíchž pět členů bylo zabito ve stejnou noc.

Nyní musí Kennedy převzít matčino místo v Legii – pokud chce zjistit pravdu a zůstat naživu. Společně s novými členy Legie se snaží o nalezení jediné zbraně, která by démona dokázala zničit.

Na pulty amerických knihkupectví se Unbreakable dostane 1. října 2013.

Zdroje informací a obrázků: EW’s Shelf Life, GoodReads

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..