Filmové klipy ze Zlodějky knih

Nedávno jsme vám představili nový mezinárodní trailer k filmu i další plakát. Dnes se podíváme na několik filmových klipů a jednu specialitu.

Pokud jste náš poslední článek četli, víte, že si Zlodějka knih odbyla svou premiéru v Chicagu. To by nebylo nic tak zvláštního, ale jistá Twitterová dohra mezi Johnem Greenem, jehož Hvězdy nám nepřály jsou ve fázi natáčení a příprav, a autorem knižní předlohy Zlodějky, Markusem Zusakem, byla více než úsměvná. Greenovi se film opravdu líbil… a to je dobře, můžeme se tak těšit, až si v únoru zajdeme do kina.

John Green & Markus ZusakA teď se můžeme konečně vrhnout na tu dávku filmových klipů a ukázek. První scéna je z okamžiku, který jsme už viděli na plakátech, ale i v mezinárodním traileru.

Druhý klip ukazuje Liesel, jak si „půjčuje“ knihu, při čemž ji nachytá Rudy Steiner (Nico Liersch). Přátelství mezi těmi dvěma je jedním z klíčových prvků příběhu. Z ukázky taky vyplývá, že se Rudy cítí ublíženě kvůli tajemství, které před ním jeho kamarádka skrývala – Maxe.

Rudy přeruší rodinné jídlo, aby vzal Liesel do školy. Ačkoliv Hans (Geoffrey Rush) vypadá, že nemá nic proti, Rosa (Emily Watson) chce vědět, proč je Rudy natolik dobrý, aby mohl Liesel doprovázet. A Rudyho odpověď? „Je mi skoro dvanáct.“

Další klip ukazuje prohlubující se vztah mezi Liesel a Maxem (Ben Schnetzer). Zatímco si Liesel procvičuje slova díky slovníku, Max se jí ptá, jak to vypadá venku. Doslova říká: „Kdyby tvé oči mohly mluvit, co by tak řekly?“

I v posledním videu se podíváme na Liesel a Maxe. Už si našli jakousi rutinu v každodenním životě. Těžko uvěřit, co dokáže trocha sněhu…

Tak co? Taky máte pocit, že je únor až nebezpečně daleko?

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + seventeen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..