Shailene Woodley v novém Spider-Manovi

Není to tak dávno, co jsme vám dávali vědět o tom, že si Shailene Woodley střihne hlavní roli ve filmové adaptaci dystopické knihy Divergence. Jenže to není všechno. V minulém roce do kin docela úspěšně vlétl reboot Spider-Mana, na rok 2014 se chystá jeho pokračování.

SMShailene Woodley si v něm zahraje Mary Jane, dívku, která v původní filmové trilogii Peterovi pěkně zamotala hlavu. Těžko říct, jaká bude její role v nové sérii, jelikož v prvním díle se Peter sblížil s Gwen a původně se říkalo, že nové filmy budou sledovat spíše druhou verzi příběhu o Spider-Manovi, kde před Mary Jane byla Gwen. Uvidíme, jak se to v druhém díle vyvrbí.

Podle oficiální anotace má Peter Parker plné ruce práce, bojuje se zloduchy a tráví čas s milovanou Gwen, kterou má díky slibu jejímu otci chránit. Ale tak, že se od ní bude držet dál. Což mu dost dobře nejde. Věci se opět dají do pohybu ve chvíli, kdy se na scéně objeví nový padouch Electro (Jamie Foxx), vrátí se starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan) a Peter toho o své minulosti odhalí o něco víc.

Zdroj informací a obrázků: MovieHole.net, ComingSoon.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Jeden myslel na “Shailene Woodley v novém Spider-Manovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..