Anne Hathaway si zahraje ve filmové adaptaci fanfikce o Stylesovi

Filmy Knihy Novinky

Harry Styles je stále v kurzu nejen jako úspěšný zpěvák a občasný herec, ale také jako předloha pro řadu fanfikcí. Kromě série After se tak nově dočkáme i dalšího filmu.

Film natočený podle knižní předlohy The Idea of You autorky Robin Lee, by se měl objevit na streamovací platformě Prime Video a za režií by měl stát Michael Showalter, který bude film společně s Hathaway také produkovat, podílet by se na produkci měla také samotná autorka. Scénář sepíše Jennifer Westfeldt.

Hathaway si zahraje 40letou rozvedenou matku Sophii, kterou manžel opustil kvůli mladší ženě. Poté, co zruší výlet s jejich 15letou dcerou na Coachellu, Sophie zasáhne, aby zachránila víkend a čelila davům a pouštnímu horku. Brzy však potká 24letého Hayese Campbella (volně založeného na Stylesovi) – hlavního zpěváka nejžhavější chlapecké skupiny na planetě, August Moon (opět volně podle One Direction) – a její víkendový výlet se změní v smršťující a život měnící romantiku.

Tohle nikdy neměla být kniha o Harrym Stylesovi,“ řekla Lee dříve Vogue. „Měl to být příběh o ženě, které se blíží 40 a znovu se hlásí ke své sexualitě a znovuobjevuje sama sebe, právě v okamžiku, kdy společnost tradičně odepisuje ženy jako žádoucí, životaschopné a celistvé.

Po boku Hathaway by se měl objevit Nicholas Galitzine, který se naposledy zazářil na Netflixu ve Zranitelných srdcích, jako Hayes Campbell. Ella Rubin si zahraje Izzy, dále uvidíme Reida Scotta jako Dana, Jaiden Anthony, Raymonda Chama, Viktora Whitea, Dakotu Adan, Annie Mumolo, Perryho Mattfelda a Jordana Aarona Halla. Natáčení filmu začalo v říjnu 2022 v Atlantě.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Today.com, GoodReads.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge