První fotky ke Krásce a zvířeti jsou tady!

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vám ukázali první oficiální plakát a trailer k nejvíce očekávanému Disney filmu příštího roku. Jelikož se oficiální premiéra pomalu blíží, rozhodli se nalákat nás ještě víc a ukázali nám první oficiální fotky…

Entertainment Weekly včera zveřejnilo první oficiální fotky z hrané adaptace jedné z nejoblíbenějších Disneyho pohádek, Krásky a zvířete, s Emmou Watson a Danen Stevensem v hlavních rolích. Animovaný film vtrhl do světových kin v roce 1991 a stal se třetím nejnavštěvovanějším a nevýdělečnějším. Také byl nominován na Oskara a po třináct let jej diváci mohli sledovat na prknech Broadwaye.

Ačkoliv hraný film není vyloženě koncipován jako muzikální, dočkáme se oblíbených písní a některých nových kousků. Alespoň to slibuje Sir Ian McKellen, který ve filmu dal hlas hodinám. Nevím, jak vy, ale já se už rozhodně nemůžu dočkat.

Stejně tak se nemůžu dočkat dalších slíbených hraných verzí pohádek, které tak dobře známe. Konkrétně se jedná o Aladdina, Mulan, Malou mořskou vílu nebo Sněhurku. Více střípků informací vám přineseme brzy. Zatím se pokochejte fotkami.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, EW.com, Fandom.net

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − 13 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..