Premiéra Temné věže se posouvá na léto 2017

V březnu jsme vás informovali o chystaném zpracování Kingovy série Temná věž, teď to vypadá, že si na ni ještě počkáme.

Původně totiž Sony ohlašovalo premiéru filmu na 17. února 2017, ale podle Entertainment Weekly se posune až na 28. června 2017. Samotné natáčení sice skončilo v červnu tohoto roku, ale plány na šestiměsíční post-produkci se ukázaly býti až moc ambiciózní.

temna-vezVypadá to, že je na filmu ještě tolik práce, že by termín studio nestíhalo, a proto se rozhodlo premiéru raději posunout. Fanoušci si tak budou muset ještě chvíli počkat, ačkoliv původně bylo dokonce slíbeno, že se v prosinci objeví první trailer.

Temná věž (The Dark Tower) je série fantasy knih Stephena Kinga popisující cestu hlavního protagonisty a antihrdiny Rolanda Deschaina z Gileadu, posledního „pistolníka“, při hledání Temné věže.

Stephen King považuje sérii Temná věž za svou magnum opus. Kromě sedmi románů se mnoho z ostatních Kingových děl nějak vztahuje k Temné věži, ať už příběhy, znaky nebo pojmy. Poté, co série románových knih byla dokončena, následovala série prequel komiksů.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, EW.com, Databazeknih.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 17 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..