FOX chce z Maze Runnera sérii

Zdá se, že si studia Fox od produkce adaptace The Maze Runner hodně slibují. Premiéra filmu byla sice posunuta na září 2014, už nyní však vyplouvají na povrch plány na druhý díl filmu.

Filmové studium si totiž zajistilo předkupní právo na zfilmování druhé knihy, The Scorch Trials. Je sice možné, že s realizací projektu počkají až do premiéry prvního dílu, takže jsou práva pouze pojistkou. Na druhou stranu však mohou být s filmem hodně spokojení a jsou přesvědčeni o tom, že si snímek povede velice dobře. Dalo by se totiž říct, že 20th Century Fox bývá obvykle zárukou kvality.

Dobu zbývající do uvedení snímku v našich kinech si můžete zkrátit četbou knižní předlohy. V dubnu by totiž měl vyjít první díl s názvem „Labyrint: Útěk„. Nakladatelství Euromedia Group se pravděpodobně dohodlo s distributorem filmu, protože by měl být uveden pod stejným názvem.

Zdroje informací a obrázků: PageToPremiere.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..