Země příběhů se dočká filmu

Filmy Knihy Novinky

Pokud jste ještě o knižní sérii z pera Chrise Colfera neslyšeli, zbystřete, protože se rozhodně máme na co těšit.

Chris Colfer se proslavil hlavně svou rolí v oblíbeném hudebním seriálu Glee, od té doby se objevil v pár filmech, k jednomu napsal také scénář, ale kromě toho se pilně věnoval psaní knih.

V roce 2012 přišel s prvním dílem ze série Země příběhů, ten šestý by měl vyjít v červenci tohoto roku. Knihy se ihned staly bestsellerem, není tedy divu, že se dočkaly do hledáčku také filmovým studiím.

Twentieth Century Fox a Levy’s 21 Laps zakoupili práva k adaptaci a společnými silami přivedou první díl na filmová plátna. Zajímavé na tom ovšem je hlavně to, že se Colfer bude sám podílet na psaní scénáře a bude film také režírovat.

Ještě není známo, kdy natáčení nebo výběr hlavních hereckých představitelů začne, ale už teď si můžeme být jistí, že ačkoliv poslední kniha vyjde tento rok, pokud bude první film úspěšný, dočkáme se jich daleko víc.

Země příběhů vypráví o sourozencích Alex a Conner Baileyových, kteří se dostanou do světa pohádek. Brána do světa lidí se ale uzavřela a vypadá to, že není cesty zpět. Čeká je neuvěřitelné dobrodružství plné překvapení, kouzel a setkání s postavami, které znají z pohádek. Nepůjde však jen o setkání milá a příjemná. Boj dobra se zlem totiž nikdy neskončil…

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, HollywoodReporter.com, Fragment.cz

2 thoughts on “Země příběhů se dočká filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge