První pohled na grafickou novelu Once Upon a Time

V dubnu jsme vás informovali o tom, že se chystá grafická novela ze světa oblíbeného amerického seriálu Once Upon a Time. Dneska tu pro vás máme malou ochutnávku.

Marvel a ABC se spojili, aby vytvořili příběh lovce, Karkulky a zlé královny. V grafické novele Once Upon a Time: Shadow of the Queen uvidíme okamžik, kdy královna získala srdce lovce – a to doslova – a teď je z něj její otrok. Novela ukáže zvrácenost jejich vztahu a ukáže, co se stane, když je hodný muž donucen být zlým. Na svých cestách lovec potká Karkulku, což by mělo potěšit všechny její fanoušky, protože Meghan Ory ohlásila, že se do třetí řady seriálu už nevrátí.

Grafická novela by měla v zahraničí vyjít až 3. září 2013, ale MARVEL z připravovaného kousku něco ukázal:

Once-Upon-a-Time-graphic-novel-1

Once-Upon-a-Time-graphic-novel-2

Once-Upon-a-Time-graphic-novel-3

Kromě novely je v přípravách také seriál Once Upon a Time in Wonderland, o kterém jsme již taky psali. Kromě toho tvůrci 27. dubna vypustili také knižní podobu seriálu, Reawakened.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

13 − thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..