Seriálový Jeden den vás okouzlí v únoru

Knihy Novinky Seriály

Limitovaná řada natočená podle celosvětového bestselleru od Davida Nichollse o lásce Emmy a Dexe, která vydrží přes dvacet let, se objeví na Netflixu.

Román byl adaptován do celovečerního filmu z roku 2011 s Anne Hathaway a Jimem Sturgessem v hlavních rolích a nyní je přepracován jako britský seriál o 14 epizodách.

Je 15. července 1988, promoce Emmy Morleyové a Dextera Mayhewa. I když se čas studia na univerzitě chýlí ke konci, oba studenti toho dne spolu poprvé promluví a druhý den ráno jdou každý svou cestou. Kde ale budou v tento jeden obyčejný den příští rok, rok poté a každý následující rok? V každé epizodě jsou Dex a Em o rok starší právě v tomto konkrétním datu. A jak rostou a mění se, přibližují se a vzdalují, i zažívají radost a žal.

V seriálu hrají Ambika Mod jako Emma a Leo Woodall jako Dex, Essie Davis, stejně jako Tim McInnerny, Amber Grappy, Jonny Weldon, Eleanor Tomlinson, Joely Richardson a Toby Stephens. Desetidílný seriál má svou premiéru 8. února a režírovala jej Molly Manners.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge