Disneyho Petr Pan obsadil Zvonilku

V létě jsme vás informovali o novinkách v chystané hrané adaptaci další Disneyhó animované pohádky, dneska tu máme další novinku.

Disneyho animovaná verze divadelní hry J.M. Barrieho spatřila světlo světa v roce 1953 a stala se hitem. Od té doby jsme se dočkali řady zpracování, například hrané podoby Peter Pan z roku 2003 s Jeremy Sumpterem v hlavní roli a Jasonem Isaacsem jako kapitánem Hookem. Nebo poslední verze z roku 2015, Pan, s Levi Mellerem jako Petrem a Hughem Jackmanem jako Hookem. Oblíbený je také film Hook, v němž si dospělého Petra Pana zahrál milovaný Robin Williams.

Režie nové verze Disney pohádky byla dána Davidu Lowerymu, který nám přinesl filmy jako Můj kamarád drak nebo Objevitel. Bude se také společně s Tobym Halbrooksem podílet na scénáři k filmu.

Do hlavních rolí byli obsazeni Alexander Monopoly (Petr Pan) a Ever Anderson (Wendy). V roli kapitána Hooka uvidíme oblíbeného Jude Lawa a nově také známe tvář oblíbené víly Zvonilky. Roli získala Yara Shahidi, kterou známe třeba z filmové adaptace knihy Slunce je také hvězda.

Zatím není známo, kdy se rozběhne samotné natáčení, nebo kdy vůbec můžeme s adaptací počítat v kinech.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, Deadline.com, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three − 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..