Christopher Paolini přichází s novou sérií, tentokrát se podíváme do vesmíru

Začátek epické vesmírné ságy od autora bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců vychází už v listopadu.

Měl to být rutinní průzkum neobydlené planety. Ale když pod povrchem neznámého světa narazí xenobioložka Kira Navárezová na pozůstatek mimozemské stavby, změní to navždy nejen ji, ale i chod lidských dějin.

Hrůzy i zázraky prvního setkání s novým druhem, monumentální bitvy o osud lidstva a nejvzdálenější kouty galaxie – to je budoucnost, která Kiru čeká, když se rozhodne odhalit pravdu o tajemné mimozemské civilizaci.

První díl nové knižní série, Spát v moři hvězd, vychází už 12. listopadu u nakladatelství Fragment. Knihu si určitě nenechejte ujít už kvůli tomu, že byla filmová práva ke knize prodána a na produkci se podílejí Made Up Stories s Snoot Entertainment. Autor společně se svou sestrou Angelou budou pracovat na scénáři k filmu a také zainvestují do produkce. Snad to dopadne líp než s adaptací Eragona.

Zdroj informací a obrázků: Fragment.cz, GoodReads.com, Paolini.net, Deadline.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 + 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..