Trailer na Rebeku je tady

Minulý měsíc jsme vám oznámili, že se Netflix rozhodl oživit oblíbenou knižní klasiku a přijít s novým hvězdným obsazením. Teď se můžeme podívat na to, co nás brzy čeká.

Manželský pár spolu začne žít na manželově rodinném sídle, kde však mezi ně na každém kroku vstupuje stín jeho oslňující, tragicky zemřelé první ženy. Vzájemné nepochopení pomine v okamžiku, kdy se oba manželé musejí ještě jednou utkat se stínem mrtvé ženy a společně čelit dramatickým skutečnostem. Mladá žena v tomto zápase vyzrává a proti všemu očekávání nad mrtvou sokyní vítězí. 

Mladou paní de Winter, manželku ovdovělého Maxima de Winter s tváří Hammera, si zahraje právě James. Poněkud naivně se snaží fungovat ve svém novém životě na rodinném sídle. Nedokáže ale uniknout neustálému stínu Rebeccy, Maximovy zemřelé první ženy, jejíž vzpomínku neustále přiživuje hospodyně paní Danversová s tváří Anderson. Film by měl mít na Netflixu premiéru už 21. října.

Zdroj informací a obrázků: IMDB.com, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..