Po prvním posteru je tady konečně i trailer na Sněží, sněží

Teprve před pár dny jsme vám ukázali první obrazové lákačky na adaptaci Sněží, sněží a hned tu máme od Netflixu i video lákačku.

Sněží, sněží je kniha o třech povídkách odehrávajících se během Štědrého večera. Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete, čtrnáct roztleskávaček, jedno miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla!

V hlavních rolích uvidíme tváře jako  Isabela Moner (Dora and the Lost City of Gold), Kiernan Shipka (Sabrinina děsivá dobrodružství), Odeya Rush (DárceJá, knedlíček), Jacob Batalon (Spider-Man, Avenegers), Shameik Moore (Spider-Man: Paralelní světy), Mitchell Hope (Následníci), Mason Gooding (Šprtky to chtěj taky), Liv Hewson (Before I Fall, Canta Clarita Diet), Miles Robbins (Kazišuci), Anna Akana (Dolor).

Filmové zpracování má na Netflixu premiéru už 8. listopadu.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 19 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..