První trailer na osmou řadu a nové fotky ke Hře o trůny

Tak a je to konečně tady! Dlouho očekávaný trailer na poslední sezónu oblíbeného seriálu vtrhl do vln internetu a rozbouřil už tak spekulující fanoušky.

V traileru je hromada lákaček, hromada otázek a taky hromada postav, z nichž se ne všechny dožijí šťastného konce. Pokud tedy šťastný vůbec bude. Už víme, že posledních pár dílů oblíbeného seriálu bude rozhodně velkolepých, ovšem objevila se informace, že finální bitva zabere jeden celý díl a rozhodně se vyrovná té, kterou jsme viděli třeba ve filmové adaptaci Pána prstenů. Kromě toho jsme díky Entertainment Weekly dostali pořádnou dávku fotek:

Velkou otázkou samozřejmě zůstává, kdo nakonec usedne na Železný trůn… A usedne na něj vůbec někdo?

Na premiéru poslední řady se můžeme těšit už 14. dubna, což je téměř za rohem. Kromě toho čekáme také na prequelový seriál, o kterém jsme vám více psali tady.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, EW.com, GeekTyrant.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..