Marvelovský teen seriál Runaways bude mít další sezónu

Před dvěma lety přišlo Hulu s adaptací dalšího oblíbeného marvelovského komiksu, Runaways, a jak to vypadá, i seriál si našel své fanoušky.

Seriál Runaways vypráví příběh šesti teenagerů, kteří bývali kdysi dobrými přáteli, ale teď se navzájem nemůžou vystát. V okmažiku, kdy ale zjisti, že jejich rodiče pracují pro supertajnou zločineckou skupinu (nebo spíš kult), rozhodnou se spojit své síly a bojovat proti nim. Seriál vychází z komiksů Briana K. Vaughana a Adriana Alphona. V hlavních rolích hrají Gregg Sulkin (Faking It), Rhenzy Felize (Casual), Lyric Okano (The Affair), Virginia Gardner (The Goldbergs), Ariela Barer (One Day At A Time reboot) a Allegra Acosta (100 Things To Do Before High School).

Seriál se na Hulu dočkal druhé řady a teď tvůrci ohlásili pomocí videa, že bude i třetí:

Vzhledem k tomu, že se marvelovské seriály na Netflixu zrušily a končí posledními sezónami,nebylo jisté, jestli stejný osud nepotká i teenovské Runaways. Vypadá to ale, že Hulu má s Marvelem jinou dohodu a minimálně ta třetí řada bude. A bude  mít 10 epizod. Podle všeho bychom se v dalších dílech měli více a více propojovat do celého marvelovského universa. Oficiální datum premiéry zatím nebylo zveřejněno, ale uvidíme, co si na nás tvůrci přichystají.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

20 − 11 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..