Nové fotky ke Grindelwaldovým zločinům

Že nevíte, o čem je řeč? Přece o dlouho očekávaném druhém díle Fantastických zvířat. Ten se do kin dostane už tento rok!

Už před časem jsme vám přinesli první várku fotek i první oficiální trailer. Nedávno nám tvůrci ukázali nové postavy i mladého Mloka v Bradavicích.

V druhém díle uvidíme, jak Mlok spojí síly s mladým Brumbálem. Podíváme se tak více do temné Brumbálovy minulosti, kterou sdílel s Grindelwaldem. Grindelwald byl sice na konci jedničky uvězněn, podaří se mu ovšem uniknout.

Z Ameriky se tak přesouváme do Londýna a Paříže. Jakou roli v tom ovšem bude hrát Credence, který se pro dvojku vrátí, zatím není jasné. V pokračování bychom se měli více ponořit do krize, kterou v Evropě vyvolal Grindelwald. Seznámíme se s Mlokovým bratrem Theseusem a uvidíme konečně i Letu Lestrange.

Filmu bychom se u nás měli dočkat 15. listopadu tohoto roku.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, EW.com, IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..