Grindelwaldovy zločiny lákají prvním trailerem

Filmy Knihy Novinky

Ano! Konečně je to tady! První lákačka na druhý díl Fantastických zvířat, kterých se dočkáme už na podzim tohoto roku. A jak to tak vypadá, vrátíme se na chvíli i do Bradavic.

Natáčení druhého dílu začalo v červenci, opět se režie ujal David Yates. V druhém díle uvidíme, jak Mlok spojí síly s mladým Brumbálem. Podíváme se tak více do temné Brumbálovy minulosti, kterou sdílel s Grindelwaldem. Grindelwald byl sice na konci jedničky uvězněn, podaří se mu ovšem uniknout.

Z Ameriky se tak přesouváme do Londýna a Paříže. Jakou roli v tom ovšem bude hrát Credence, který se pro dvojku vrátí, zatím není jasné.  V pokračování bychom se měli více ponořit do krize, kterou v Evropě vyvolal Grindelwald. Seznámíme se s Mlokovým bratrem Theseusem a uvidíme konečně i Letu Lestrange. Filmu bychom se u nás měli dočkat 15. listopadu tohoto roku.

Kromě toho jsme se také dočkali nového loga celé franšízy. Na logu vidíme dohromady devět hůlek: Voldemortova, Ronova, Hermionina, Harryho, Brumbálova, Mlokova, Tinina, Queeniena a Grindelwaldova.

Zdroj informací a obrázků: CSFd.cz, Hypable.com, TheFandom.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge