První trailer a fotky filmového Dumba

Filmy Knihy Novinky

Tak a je to konečně tady! Máme první ukázky z další Disneyho adaptace oblíbené animované pohádky, která si získala srdce diváků už v roce 1941.

Majitel cirkusu Max Medici (Danny DeVito) pověřuje bývalou hvězdu Holta Farriera (Colin Farrell) a jeho děti Milly (Nico Parker) a Joe (Finley Hobbins), aby se starali o novorozeného slona, jehož nadměrné uši jsou k smíchu publiku ve slávě upadajícím cirkuse.

Ale poté, co se zjistí, že Dumbo umí létat, zažívá cirkus neuvěřitelný návrat. Zároveň se o Dumba velmi zajímá podnikatel V.A. Vandevere (Michael Keaton), který angažuje „podivného tlustokožce“ pro svůj nejnovější zábavní podnik Dreamland.

Dumbo stoupá na vrchol slávy díky společným vystoupením s okouzlující a okázalou královnou vzduchu Colette Marchantovou (Eva Green).

Záhy však Holt Farrier zjišťuje, že pod nablýskaným povrchem zábavního podniku Dreamland, se skrývá nejedno temné tajemství.

Z traileru je jasně cítit, že film režíroval Tim Burton, o čemž jsme vás loni informovali. Oficiální premiéra je stanovena na 29. března 2019, my se filmu dočkáme o den dřív. A podle všeho to vypadá opravdu náramně.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Hypable.com, TheFandom.net, CSFd.cz, Falcon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge