Nový trailer a plakáty k Ready Player One

Poslední novinky k filmové adaptaci knihy Ernesta Clinea jsme vám ukazovali v prosinci, tentokrát pro vás máme další věci, co vás přesvědčí o tom, že do toho kina fakt musíte zajít.

Jako třeba nový trailer, v němž uvidíte, jak to v imaginárním herním světě vypadá a proč tam lidé tak rádi utíkají:

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS.

Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí. Filmu se v českých kinech dočkáme 29. března.

Dočkali jsme se také dalšího parádního tématicky laděného plakátu:

Kromě toho tvůrci vypustili ven i řádku plakátů, na kterých vidíme hlavní postavy a jejich herní avatary:

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Heroichollywood.com, CSFd.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

two × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..