První fotky z adaptace Šíleně bohatí Asiati

O chystané filmové verzi knihy Kevina Kwana jsme vám psali už v průběhu června. Dnes tu pro vás dokonce máme první várku fotografií.

Kniha Šíleně bohatí Asiati vypráví příběh Newyorčanky Rachel Chu, která souhlasila, že na léto odletí se svým přítelem a snad i budoucím manželem do Singapuru, představovala si, že s ním stráví příjemnou dovolenou ve skromném rodinném domě. Nick jí ale zapomněl sdělit několik důležitých detailů – že dům, ve kterém vyrůstal, připomíná palác; že v dětství cestoval častěji soukromým letadlem než autem; že je zkrátka jednou z nejlepších partií v zemi.

Jakmile Rachel vystoupí z letadla, pochopí, že když se ukazuje na veřejnosti po Nickově boku, okamžitě se stává terčem zkoumavých podhledů, závisti a intrik. Její klidná dovolená se brzy mění v překážkovou dráhu, na které se musí vypořádat se starou i novou garniturou bohatých, s až příliš zvědavými příbuznými a se zákulisními praktikami lidí, jejichž hlavní starostí je šplhat vzhůru po společenském žebříčku

V hlavní roli Rachel Chu uvidíme Constance Wu, kterou můžeme znát třeba ze seriálu Huangovi v Americe, Nicka si zahraje ne tak úplně známý Henry Golding. Dále se můžeme těši na Harryho Shuma Jr., Gemmu Chan, Michelle Yeoh, Chrise Panga, Sonoyu Mizuno či Ronnyho Chienga.

Obsazení je převážně americko-asijského a singapurského složení, ačkoliv se autor nechal slyšet, že film chtěli v Hollywoodu „pobělit“. Režie se ujal Jon M. Chu, jenž má na kontě druhé díly G.I.Joe nebo Podfukářů. Natáčení začalo už v dubnu v Kuala Lumpu a na Singapuru. Filmu bychom se mohli dočkat 17. srpna 2018.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, DatabazeKnih.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − six =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..