All the Money in the World má první trailer

Začátkem prosince se můžeme těšit na zajímavé drama podle skutečné události, o které napsal knihu John Perason. My tu pro vás máme první trailer, poster i pár fotek.

All the Money in the World se zabývá únosem šestnáctiletého John Paula Gettyho III a zoufalou snahou jeho oddané matky Gail přesvědčit jeho miliárdařského dědečka, aby zaplatil výkupné.

Když totiž Getty senior odmítne peníze vydat, situace se daleko zhorší, jelikož se únosci stanou brutálnějšími. Společnými silami tak musí Gail s Gettyho rádcem přesvědčit Gettyho seniora, aby svůj názor změnil.

Bojují totiž nejen s časem, ale i s dokázáním toho, jakou má láska pro peníze cenu nad lidským životem…

Scénář k filmu napsal David Scarpa, režie se ujal Ridley Scott. V roli Gail uvidíme Michelle Williams, Gettyho seniora si zahraje Kevin Spacey, jeho poradce pak Mark Wahlberg. Johna Paula Gettyho III si zahraje Charlie Plummer.

Film má oficiální premiéru stanovenou na 8. prosince, o české distribuci zatím není zmínka. Tohle drama natočené podle skutečné události ovšem podle traileru vypadá hodně dobře.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, CSFd.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..