Dumplin má další hereckou posilu

Filmy Knihy Novinky

V červnu jsme vás informovali o tom, že se chystá adaptace oblíbené knihy Julie Murphy, v níž uvidíme oblíbenou Jennifer Aniston. Obsazení filmu se začíná pomalu rozšiřovat.

Dumplin (v češtině kniha vyšla pod názvem Knedlíček) vypráví příběh Willowdean Dickson – Dumplin, hvězdné texaské noci, cukroví a písně Dolly Parton si získají vaše srdce. Dumplin má nadváhu a nejbezpečněji se cítí doma, i když je přemlouvána svou matkou, bývalou královnou krásy, aby začala žít. Její myšlenky se ubírají jediným směrem, obléct si na sebe bikiny, tak jako její nejlepší kamarádka, krásná Ellen.

Will začne pracovat v Harpy’s, místním fast foodu. Zde potká studenta Boa, bývalého skvělého atleta. Není žádným překvapením, že ji Bo přitahuje. Ale je velmi překvapena, když zjistí, že je to vzájemné. Ale místo toho, aby si užívala vztahu s Boem, začne o sobě pochybovat.

Podnikne nejděsivější věc, kterou si můžete představit: přihlásí se do soutěže Miss Blue Bonnet Pageant a spolu s několika podobnými dívkami touží dokázat světu, že i děvčata se silnější postavou mají právo být vidět, stejně jako každá hubená holka. Tím šokuje celé Clover City – a možná nejvíc sebe sama.

Jak už bylo řečeno výše, ve filmu v roli matky Dumplin uvidíme Jennifer Aniston. Willowdean si zahraje Danielle MacDonald, scénář pak sepsala Kristin Hahn, režie se ujme Anne Fletcher.

Novou posilou je tak Odeya Rush, která si zahraje Dumplinu kamarádku Ellen „El“ Dryver, co se rozhodne soutěže zúčastnit také, čímž krapet zkomplikuje celé jejich přátelství. Rush jsme už mohli vidět v jiných adaptacích oblíbených knih, konkrétně v Dárci nebo v Husí kůži.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, DatabazeKnih.cz, Hypable.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge