Nový plakát k Temné věži a český trailer

O filmové adaptaci Kingovy Temné věže jsme toho v poslední době napsali poměrně hodně. Vzhledem k tomu, že se ale blíží několikrát přesunutá plánovaná premiéra filmu, máme tu pro vás ještě jednu jednohubku.


Existují i jiné světy než tyto. Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O’Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.

Původně byla česká premiéra stanovena na 3. srpna, jelikož v zahraničí se filmu dočkají 4. srpna, ale nakonec jej v českých kinech uvidíme až 24.

Zdroj informací a obrázků: CSFd.cz, Falcon.cz, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + sixteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..