Premiéra filmu The Maze Runner byla posunuta

Původně jsme se měli filmu dočkat už 14. února 2013, ale jak to tak vypadá, na filmu je víc práce, než si produkce prvotně myslela.

Natáčení filmové adaptace oblíbené knihy Jamese Dashnera bylo ukončeno již v červenci, o čem jsme vás informovali. Od té doby fanoušci netrpělivě vyhlíželi první trailer, který jim tvůrci slibovali. Inu, trailer stále nikde a podle posledních zpráv to vypadá, že se i premiéra filmu posune.

The Maze runner 2

Se zprávou o posunu nejdřív přišlo Box Office Mojo a později tuto informaci na svém Twitteru potvrdil i samotný režisér, Wes Bell. Film tak svou premiéru posouvá z února až na 19. září 2014, což je tedy pořádná dálka. A proč to? Kvůli speciálním efektům, s nimiž si chtějí filmaři pohrát a taky kvůli pořádnému marketingu. Uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Všechny fotky a zajímavosti týkající se filmu u nás najdete právě zde.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Premiéra filmu The Maze Runner byla posunuta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..