Další fotky k Frozen a malé překvapení

Nedávno jsme vám ukázali nový mezinárodní trailer k filmu. Dneska vám přinášíme další fotky z filmu, plakáty a něco navíc. Ano, chceme vás na film pořádně nalákat… protože co by to bylo za konec roku bez nějaké té nové Disneyovky? A ne, nemusíte se tvářit, že jste na pohádky příliš staří. Na to staří nebudete nikdy.

Takže si na rozehřátí dejme nové plakáty, které byly uveřejněny na iTunes:

A teď můžeme pokračovat pořádnou dávkou nových obrázků z filmu:

A to není všechno. Disney přišel s oficiálním profilem na Tumblr, kde toho sice ještě moc není, ale postupně se zde budou objevovat různé zajímavosti, videa a kresby k chystaným filmům.

 Frozen tumblr

Film se do kin dostane v listopadu 2013 a společnost Disney ohlásila, že se pohádkové postavy dostanou také do jejich Disneyparků. Je tak vidět, že Disney svému filmu dost věří, ačkoliv se ze stran kritiků ozývá, že se až přespříliš podobá úspěšnému Na vlásku.

Disney Frozen

Zdroj informací a obrázků: Disney.go.com, Disney.Tumblr.com, PageToPremiere.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven + 9 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..