Druhý trailer na Moře nestvůr

Tvůrci druhého dobrodružství Percyho Jacksona ven vypustili už druhý trailer. Rozhodně se máme na co těšit.

Samotná filmová premiéra filmu byla ve světě posunuta už na 7. srpna. U nás prozatím stále zůstáváme u 15.8.2013.

Pokud o Percym slyšíte poprvé, rozhodně byste to měli napravit a honem si běžet načíst knižní předlohu. Pravda, první díl se knihy držel jen v základních faktech, ale u druhého filmaři slibují, že se dočkáme toho, co nám už sám autor knih, Rick Riordan, odvyprávěl.

O co tedy půjde? Percy Jackson se vydá na další z dobrodružných výprav, aby pro Tábor polokrevných získal legenrádní Zlaté rouno. To by totiž dokázalo tábor ochránit před útoky monster, které mají zálusk na polokrevné. A jak už to tak bývá, nepůjde do téhle nebezpečné mise sám. Po boku mu budou stát přátelé, i nevlastní bratr, o němž dosud nevěděl, že ho vůbec má. Aby toho nebylo málo, v patách mu jsou staří známí, kteří udělají cokoliv, aby mu jeho snahu překazili a využili vše ve svůj prospěch.

Na oficiálním FB byly taky odhaleny první dva charakterové postery:

Percy Jackson Character poster 01

Percy Jackson Character poster 02

Zdroj informací a obrázků: FB.com/PJ2

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

three × four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..