Emma Stone se představuje jako Cruella v prvním traileru

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vám ukazovali první fotku nové Cruelly, nebo o filmové verzi vůbec psali. Jelikož se premiéra filmu blíží (tedy pokud tomu pandemie dovolí), můžeme se podívat na lákavý trailer, oficiální plakát i několik fotek z filmu.

Příběh Disneyho 101 dalmatinů je všem dobře známý, totéž ale neplatí tak úplně o hlavním záporákovi filmu, co toužil po speciálním flekatém kožichu. Ano, řeč je o Cruelle de Vil. Její origin nám totiž má odhalit nový filmový kousek, v němž se ukáže, že Cruella byla vlastně cáklá celý život.

A ještě druhý trailer v originálním znění:

Kromě Emmy Stone v hlavní roli se můžeme těšit také na Emmu Thompson, Paula Waltera Hausera a Joela Frye. Dále také víme, že se bude příběh odehrávat v punkrockových sedmdesátkách. Za režií stojí Craig Gillespie, který má na kontě filmy jako Milionový nadhazovač nebo Já, Tonya. Na scénáři spolupracovali Tony McNamara a Dana Fox.

Česká premiéra je prozatím stanovena na 27. května tohoto roku. A podle traileru se rozhodně máme na co těšit.

Zdroj informací a obrázků: CSFd.cz, IMDb.com, Falcon.cz

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..