První pohled na Cruellu

V USA právě probíhá velké D23 Expo alias panel věnovaný Disneyho světu a plánům do dalších let a tak se ven dostávají samé zajímavé věci, včetně plánovaných filmů či seriálů. A jeden z nich je právě adaptace oblíbených 101 dalmatinů.

O tom, že se chystá nová adaptace jsme vám psali už před třemi lety a i když bylo od té doby ticho po pěšině, na filmu se evidentně pracovalo. Ačkoliv byla premiéra posunuta z roku 2020 na 28.5.2021, máme alespoň první fotku z toho, co nás čeká.

Kromě Emmy Stone v hlavní roli se můžeme těšit také na Emmu Thompson, Paula Waltera Hausera a Joela Frye. Dále také víme, že se bude příběh odehrávat v punkrockových sedmdesátkách. Dějově bychom se tak měli dostat před období, než se Cruella rozhodla mít z dalmatinů spíš kožichy. Za režií stojí Craig Gillespie, který má na kontě filmy jako Milionový nadhazovač nebo Já, Tonya. Na scénáři spolupracovali Tony McNamara a Dana Fox.

Zdroj informací a obrázků: Variety.com, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..