Se Sabrinou se rozloučíme koncem roku

Už se to blíží, poslední část seriálu o mladé čarodějnici, která má pro strach uděláno, dorazí v prosinci.

Posledních 8 epizod Sabrininých děsivých dobrodružství se na Netflixu objeví 31. prosince. Čtvrtá řada začne přesně tam, kde ta třetí skončila, a to blížícím se nebezpečím pro Sabrinin coven o milované Greendale.

Sabrina společně s rodinou a přáteli bude muset odrážet nebezpečí jedno za druhým, přičemž se bude muset připravit na možný konec všeho. Mezitím se Nick znovu začne vracet do Sabrinina srdce, ale jen čas ukáže, jestli je na to už pozdě nebo ne.

Čtvrtá série by měla jít ruku v ruce s poslední sérií oblíbeného seriálu Riverdale, která vychází ze stejného komiksového universa a už delší dobu se čeká na propojení těchto dvou seriálů. Tak uvidíme, jak to vše dopadne. Podle všeho to vypadá, že to rozhodně bude pořádně nadupaná akce.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..