Seriál Love, Victor byl obnoven pro druhou sezónu

O spin-offovém seriálu vycházejícího z původní knihy Becky Albertalli a filmového hitu, Já, Simon, jsme vám už párkrát psali.

Seriál byl letos uveden na streamovací službě Hulu, kde sklidil poměrně úspěch, proto není divu, že se dočkáme i druhé řady. Ta první totiž skončila poměrně otevřeně. Podle všeho by měla mít opět 10 epizod.

Love, Victor staví na základech původního příběhu, opět se tak podíváme do Creekwoodu na střední školu. Hrdinou seriálu ovšem, tentokrát bude Victor, který se sám snaží vyznat ve své sexualitě a odhodlat se k tomu, aby o ní řekl své rodině i přátelům. Premise je tedy velice podobná té knižní i filmové, ale podle tvůrců půjde v seriálu i o trochu temnější otázky jako je sex, válečné záležitosti i alkoholismus.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, SpoilerTV.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + seventeen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..