Druhá řada Času čarodějnic se objeví už v lednu 2021

Už to budou 2 roky, co seriál podle knižní předlohy Deborah Harkness vtrhl na televizní stanice, a skončil poměrně otevřeně.

Teď si můžou fanoušci oddychnout, protože britská televize Sky ohlásila, že se na druhou řadu můžeme těšit už v lednu příštího roku. Podle všeho by měla mít 10 epizod a tentokrát se s hlavními hrdiny podíváme do úplně jiné doby.

Pokračování totiž zavádí Dianu a Matthewa do temných uliček alžbětinského Londýna, v nichž se to jen hemží špióny, lstmi a úskoky, kde pátrají po čarodějnici, která by Dianu naučila lépe ovládat její magické schopnosti, a hledají stopy vedoucí k tajemnému svazku č. 782. Do hry však znenadání vstupuje mysteriózní spolek starých Matthewových přátel známý jako Škola noci a Matthew a Diana se vydávají na podivnou cestu, která je zavede až k 1500 let starému upírskému tajemství…

Máme také první oficiální fotky ze seriálu a brzy toho určitě uvidíme víc.

Zdroj informací a obrázků: KnizniKlub.cz, SpoirlerTv.com, Fcebook.com/AuthorDeborahHarkness

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..