Pokračování Sedmilhářek má první trailer

Po úspěchu první řady seriálu podle knihy Liane Moriarty netrpělivě vyhlížíme pokračování a teď nám HBO ukázalo alespoň první pořádné ukázky z toho, co nás čeká.

Zatímco první řada čerpala z knižního materiálu, pokračování bude mít zdá se úplně nový scénář, který by měl samozřejmě vycházet z událostí první sezóny. Můžeme se tak těšit na sedm nových epizod, které nás opět zavedou do světa plného intrik, přetvářek, rodinných vztahů, křehkých manželství a těžkých rozhodnutí. Režie seriálu se po skvělém Jean-Marcu Vallée ujala Andrea Arnold.

Staré známé tváře doplní Meryl Streep v roli Perryho matky, Mary Lousie Wright, která přijede do Monterey hledat odpovědi na synovu smrt. Je ovšem Perry opravdu mrtvý? Kromě Streep se můžeme nově těšit také na Crystal R Fox jako Bonniinu (Zoe Kravitz) matku, Elizabeth Howard. Mo McRae si zahraje nového učitele Michaela Perkinse a Douglas Smith si zahraje aspirujícího biologa, surfaře a spolupracovníka Jane (Shailene Woodley), Coreyho Brockfielda.

Oficiální datum premiéry nové řady bylo stanoveno na 9. června, což je téměř za rohem.

Zdroj informací a obrázků: EW.com IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + 12 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..