Seriál Shadowhunters třetí řadou končí

Už je to tak, pokud jste si tento démonický seriál oblíbli, brzy se s ním rozloučíte.

Před pár dny totiž televizní stanice Freeform oznámila, že nehodlá seriál Shadowhunters obnovovat pro čtvrtou sezónu. Podle všeho je zatím nemožnost dohodnout se s Netflixem na celkové produkci.

Natáčení třetí řady teprve nedávno skončilo, protože bylo potřeba nějakým způsobem ukončit příběh. Původně jsme měli mít jen 10 epizod už teď, ale vše se posnulo na jaro 2019. Všech zbývajících epizod, včetně dvouhodinového finále, se tak dočkáme až příští rok.

Fanoušci z toho samozřejmě nejsou nijak nadšení, ale nedá se nic moc dělat. Osud seriálu nebyl jasný už po první sérii, proto se na produkci začal podílet právě Netflix. Tvůrci i herci se se seriálem a fanoušky loučí hlavně prostřednictvím Twitteru a slibují, že se ještě pořád máme na co těšit.

Zdroj informací a obrázků: TheHollywoodReporter.com, Hypable.com, TheFandoom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + 6 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..