První ukázka k 451 stupňům Fahrenheita z dílny HBO

Televizní stanice HBO chystá na květen premiéru filmové adaptace slavného sci-fi románu Raye Bradburyho 451 stupňů Fahrenheita. Jak bude snímek vypadat teď naznačili v krátkém videu, které vás rozhodně naláká. 

První informace o adaptaci a obsazení jsme vám přinesli už loni koncem června. Teď už je jasné, že se kniha dočká adaptace v podobě televizního filmu v režii Ramina Bahraniho.

451 stupňů Fahrenheita je dystopickým příběhem mladého Guye Montaga, jehož prací jakožto „hasiče“ je pálit knihy. Lidé se stali závislými na televizi a čtení knih je nežádoucím projevem samostatného uvažování. Po setkání s mladou dívkou Clarissou už si není smyslem své práce tak jistý a začne se vzpírat společnosti.

Hlavní roli si střihne Michael B. Jordan (Black Panther, Creed), Clarissou mu bude Sofia Boutella (Mumie, Star Trek: Beyond), v roli kapitána Beattyho uvidíme Michaela Shannona (Tvář vody, Batman vs. Superman).

Zdroje informací a obrázků: Bookstr.com, IMDb.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 13 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..