Chystá se spin-off seriálových Roztomilých lhářek

Fanouškům seriálu Pretty Little Liars se ještě nestihlo ani začít stýskat a stanice Freeform už připravuje pokračování. O čem bude?

Plánovaný seriál nese název Pretty Little Liars: The Perfectionists a stanice Freeform si pilotní díl objednala u I. Marlene Kingové, showrunnerky Lhářek. Není to tak dávno, co u nás začala vycházet další série Sary Shepard, Perfekcionistky. Nabízí se tak otázka, zda bude nový seriál nějak provázán právě s novou duologií.

Perfekcionistky se také točí kolem pětice dívek ze střední školy, které spolu nemají vůbec nic společného. Po nepovedeném večírku se však dostávají do hledáčku místní policie jako hlavní podezřelé z vraždy svého bezohledného spolužáka Nolana.

Příběh knih se odehrává v Beacon Heights ve Washingtonu, takže spojitost s Rosewoodem zatím není úplně jasná. Každopádně se mají vrátit Sasha Pieterse a Janel Parrish v rolích Alison DiLaurentis a Mony Vanderwaal. Seriál by měl divákům představit městečko Beacon Heights, kde je všechno pouze zdánlivě perfektní a kde nic není takové, jaké se zdá být. Uvidíme, jakým způsobem je osud zavane právě do Beacon Heights. A zda se časem objeví také ostatní Lhářky.

The Perfectionists není prvním pokusem o spin-off Lhářek. V roce 2013 se objevil hororově laděný seriál Ravenswood, který byl však po první řadě zrušen.

Zdroje informací a obrázků: ew.com, deadline.com, bbart.cz, wetpaint.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..