Celý trailer k 13 Reasons Why je tu

Koncem ledna jsme vás informovali o tom, že se v březnu dočkáme adaptace oblíbené knihy Jaye Ashera, Proč? 13x proto. Teď Netflix odtajnill oficiální trailer.

13 Reasons Why bude ve třinácti epizodách vyprávět příběh Claye Jensena a Hannah Bakerové, která se rozhodla si vzít život.

Co ji vedlo k tomu, aby ukončila svůj život, odhaluje Clayovi na třinácti audikoazetách. Ty Clay najde v balíčku, jenž mu Hannah poslala domů.

V těchto třinácti kazetách uvádí důvody a 13 lidí, kteří ji k tomuto činu dovedli. Proč takto znovu vstupuje do jeho života? A navíc ho svým způsobem obviňuje z toho, co se stalo… proč? To je otázka, která se mu stále převrací v hlavě a na těch kazetách je 13 důvodů.

Knižní předloha byla vydána v roce 2007 a na Amazonu má přes 3000 recenzí s hodnocením 4,5 hvězdiček. Za produkcí seriálu stojí Selena Gomez, režije se ujal oceněný Tom McCarthy. Seriál ven Netflix vypustí už 31. března.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − five =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..