První plakát a trailer k filmu Labyrint: Zkoušky ohněm

Na premiéru filmového pokračování Labyrintu si budeme muset počkat až do poloviny září, ale už teď se můžeme pokochat prvním plakátem a plnohodnotným trailerem. Takže, co bude s Thomasem a ostatními poté, co unikli z Labyrintu?

Na konci prvního dílu se podařilo Thomasovi, Terese, Newtovi a ostatním uniknout z Labyrintu. Teď už ví, že za vším stojí tajemná organizace ZLOSIN (W.C.K.D.). Vydají se proto hledat informace a jejich cesta je zavede do Spáleniště, pusté krajiny plné různých překážek a nástrah.

Podívejte se na první trailer, díky CinemArtu i s českými titulky:

Tentokrát to vypadá, že jen vyměníme Labyrint za Spáleniště. Jak se změnil svět, který známe, a co vlastně čeká na naše hrdiny, si můžete prohlédnout na prvním oficiálním plakátu k filmu.

Maze Runner: Scorch Trials Movie Poster

Filmový Labyrint: Zkoušky ohněm je adaptací knihy Jamese Dashnera. U nás ji v loňském roce vydalo nakladatelství Yoli pod názvem Spáleniště: Zkouška. Oficiální premiéra v ČR i na Slovensku byla stanovena na 17. září letošního roku.

Zdroje informací a obrázků: hypable.com, cinemart.cz

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

1 komentář: „První plakát a trailer k filmu Labyrint: Zkoušky ohněm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..