Valentýnská fotosoutěž

Ať už Valentýna slavíte anebo ne, naší soutěži prostě nemůžete říct ne! Zapojte svého kreativního ducha a trochu nás taky potěšte…

Protože se blíží svátek všech zamilovaných (tedy, alespoň ten světový, našeho tradičního se dočkáme v květnu) a my vás máme rádi a víme, že vy nás určitě taky, máme tu pro vás soutěž. Co musíte udělat, abyste mohli vyhrát?

Vašim úkolem bude vyfotit sebe a milovanou věc,
která souvisí s knihomolstvím.

Může to být cokoliv  – vaše oblíbená kniha, záložka, obal, místo na čtení. Zkuste si potrápit hlavičky a přijít se zajímavou fotkou. Pokud na ní budete mít také něco z našeho eshopu, budeme ještě radši. A jaká cena čeká na výherce?

1. místo od nás získá dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč, 2. a 3. místo pak dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup v našem eshopu. Soutěž je určená všem z České republiky či s českou poštovní adresou a probíhá od dnešního dne do 16.2.2015.

Své soutěžní fotografie společně s průvodním dopisem (tedy alespoň nějakou tou informací o tom, co pro vás zrovna ta věc na fotce znamená) zasílejte na email soutez@kniznivesmir.cz, do předmětu emailu uveďte Valentýnská soutěž. Výherce vybereme podle vlastního vědomí a svědomí, takže nás zkuste něčím uchvátit.

Budeme se na vše soutěžní výtvory těšit!

Profilový obrázek

Redakce

Společné články redaktorů Knižního vesmíru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..