Into the Woods má svůj druhý trailer

V srpnu jsme vám přinesli trailer k chystanému muzikálovému zpracování oblíbeného amerického muzikálu a dneska tu máme další povedenou ukázku, která vás na film krásně naladí. Škoda jen, že na českou premiéru budeme muset čekat až na 8. ledna 2015.

Tentokrát jsme se v traileru už některých oblíbených melodií dočkali a i po vizuální stránce můžeme říct, že vše vypadá více než slibně. V zahraničí má premiéru 25. prosince, u nás si budeme muset na Čarovný les – jak zní český název filmu – počkat do dalšího roku. Disney nedávno odhalil 10 plakátů hlavních postav s lehkou animací:

Disney o filmu také prohlašuje, že jde o moderní variaci několika oblíbených postav pohádek bratří Grimmů, která v sobě spojuje několik známých příběhů a ukazuje, co se může stát, když si něco moc přejete a pak chcete, aby vše bylo jinak. Uvidíme, jak velkolepý nakonec tento film bude. Osobně se jej nemůžu dočkat a leden je na můj vkus až příliš daleko.

Zdroj informací a obrázků: TheWrap.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..