Margaret Stohl se sólovým projektem

Už je to nějaká doba, kdy dvojice autorek, která stojí za úspěšnou tetralogií Nádherné bytosti, jejíž první díl ve filmové podobě nyní vstupuje do domácích i zahraničních kin, oznámila, že se momentálně vrhá na sólové knižní série.

icons3Margareth Stohl s prvním stejnojmenným dílem série Icons vtrhne na knižní trh už 7. května 2013. Svět na Valentýna obletěl animovaný gif obálky, v němž to pěkně blýská.

The Hollywood Reporter v září přišel s překvapivou zprávou, že studio, které stojí za filmovými Nádhernými bytostmi, Alcon Entertainment, ihned zakoupilo také filmová práva k Icons. Těžko říct, co s předlohou v budoucnu provedou, jelikož Bytosti se knihy drží tak z dvaceti procent. Produkce se ujmou Erwin Stoff, Andrew Kosove, Broderick Johnson a Molly Smith. Scénář sepíše Massy Tadjedin.

Futuristická dystopie začíná poté, co Zemi napadli mimozemšťané. Kamarády Dol a Roa chytili a odvedli na Velvyslanectví, daleko od pobřeží metropole, které kdysi říkávali Město andělů. Zatímco Ro se spojí s další uvězněnou, Timou, a podaří se jim přemoci stráže a utéct, Dol začne propadat kouzlu Lucase, privilegovanému synovi Velvyslance.

Čtveřice si je podobnější, než by si mohla myslet a jejich setkání není pouhá náhoda, nýbrž promyšlená konspirace. Budoucnost lidstva spočívá na bedrech těchto čtyř dospívajících, jelikož jsou vůči moci mimozemšťanů imunní.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Goodreads.com, HollywoodReporter.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 15 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..