Ilustrovaný Fénixův řád vyjde po třech letech konečně v říjnu

Taky jste netrpělivě vyhlíželi ilustrovaný pátý díl Harryho Pottera s ilustracemi Jima Kaye? Čekání bude konečně učiněno za dost letos na podzim.

Ilustrovaný Ohnivý pohár vyšel v roce 2019 a od té doby jako by se po další knize slehla zem. Protože je ale pátý díl o něco větší bichle než ta předchozí, rozhodl se Jim Kay přizvat ke spolupráci na ilustracích oceňovaného umělce Neila Packera.

Pátý díl příběhů mladého čarodějnického učně Harryho Pottera a jeho věrných kamarádů Rona a Hermiony.

Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc.

Nerozlučná trojice přátel však přesto dokáže kolem sebe soustředit dost studentů, kteří nebudou chtít se založenýma rukama čekat, až je zlo zahubí. To, co zažijí, už nejsou jen neškodná dobrodružství!

Zdroj informací a obrázků: Albatrosmedia.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

8 − 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..