Sophie Turner bude v novém seriálu bojovat o přežití

Oblíbená hvězda, kterou proslavil hlavně seriál Hra o trůny, se vrací v dalším zajímavém kousku.

V USA se objevuje nová streamovací služba (jako by jich už teď nebylo dost) s vlastní tvorbou jménem Quibi. Seriál Survive v hlavní roli s Turner by se na ní měl objevit už 26. dubna.

Seriál je natočen na základě knihy stejného jména od Richarda Abatea a sleduje příběh Jane a Paula, kteří jako jediní přežijí pád letadla v zasněžené krajině a jak už z názvu vyplývá, budou se snažit přežít a najít cestu domů. A rozhodně to nebude nic jednoduchého. Paula si po boku Turner zahraje Corey Hawkins, kterého jste mohli vidět například ve filmech 6 undergroud: Tajné operace nebo King Kong: Ostrov lebek.

Režii má na svědomí Mark Pellington a scénář pak sám autor s Jeremy Ungarem. Quibi bude zvláštní tím, že bude obsahovat seriály i filmy, které můžou mít 2 až 4 hodiny celkově, ale jednotlivé části budou vypouštěny vždy pouze na 10 minut. Tyto kapitoly se budou objevovat každý den, dokud nebude seriál/film celý.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..