Anne Hathaway v dramatu To poslední, co chtěl

Netflix přichází s další zajímavou adaptací knižní předlohy, tentokrát od Joan Didion.

To poslední, co chtěl, je dramatický film, který se na Netflixu objeví už 21. února s Anne Hathaway v hlavní roli novinářky Eleny McMahon. Ta se v roce 1984 poháněná výčitkami pokračovat v posledním úkolu svého otce, Dicka McMahona, a dostane se tak do centra politického skandálu.

Odpovědi přinášejí jen více a více otázek, co vedou jen do slepých uliček. Elena se tak začínám pomalu ztrácet v mapě, kterou za ni kreslí někdo jiný bez možnosti jasné cesty domů. Z osoby, která ději jen přihlíží, se tak stane nechtěným středem událostí, kterým se snaží přijít na kloub.

Kromě Hathaway v adaptaci uvidíme Willema Dafoe jako Dicka McMahona, Bena Afflecka jako Treata Morrisona, vysoko postaveného muže vlády, a Rosie Perez jako Eleninu kolegyni. Za režií i scénářem filmu stojí Dees Rees, která má na kontě oceňované filmy jako Mudbound nebo Pariah.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, IMDb.com, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + 6 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..