První foto k druhé řadě Sedmilhářek je tady

Knihy Novinky Seriály

O tom, že se po úspěchu minisérie Sedmilhářky dočkáme také druhé řady, jsme vás informovali už v listopadu 2017.  Další informace o seriálu se objevily už v září loňského roku. A teď tu máme konečně nějakou lákačku.

Zatímco první řada čerpala z knižního materiálu Liane Moriarty, pokračování bude mít zdá se úplně nový scénář, který by měl samozřejmě vycházet z událostí první sezóny. Můžeme se tak těšit na sedm nových epizod, které nás opět zavedou do světa plného intrik, přetvářek, rodinných vztahů, křehkých manželství a těžkých rozhodnutí. Režie seriálu se po skvělém Jean-Marcu Vallée ujala Andrea Arnold.

Staré známé tváře doplní Meryl Streep v roli Perryho matky, Mary Lousie Wright, která přijede do Monterey hledat odpovědi na synovu smrt. Je ovšem Perry opravdu mrtvý? Sice to tak na konci seriálu vypadalo, ale herecký představitel, Alexander Skarsgård, to zase tak úplně nepotvrdil.

Kromě Streep se můžeme nově těšit také na Crystal R Fox jako Bonniinu (Zoe Kravitz) matku, Elizabeth Howard. Mo McRae si zahraje nového učitele Michaela Perkinse a Douglas Smith si zahraje aspirujícího biologa, surfaře a spolupracovníka Jane (Shailene Woodley), Coreyho Brockfielda.

Nově se díky Reese Witherspoon objevila také první oficiální fotografie ze seriálu:

Oficiální datum premiéry druhé sezóny ještě nevíme, ale Nicole Kidman v jednom z rozhovorů uvedla, že to nejspíš vypadá na červen. Nechápe se překvapit.

Zdroj informací a obrázků: TheWrap.com, EliteDaily.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge