Netflix získal práva k adaptaci The Wicked Deep

Po Všem klukům, které jsem milovala se Netflixu podařilo získat další zajímavý young adult kousek, tentokrát od autorky Shea Ernshaw.

The Wicked Deep byla v zahraničí vydána teprve 3. března tohoto roku a motá se okolo malého města jménem Sparrow v Oregonu, v němž byly před dvěma staletími utopeny 3 sestry kvůli čarodějnictví. Každý rok tak duše těchto tří sester posednou vždy tři těla mladých dívek, aby poblouznily tři mladíky a ty zatáhly do vody, kde je utopí.

Penny Talbot je stejně jako zbytek města s kletbou smířená… až do chvíle, kdy se zamiluje do nového kluka ve městě, Bo Cartera. Problém je, že Bo se může stát terčem právě této kletby, aniž by o tom věděl.

Penny jeho kouzlu ovšem propadá čím dál tím víc a není si jistá, jestli jej dokáže uchránit, aniž by při tom nepřišla sama o sebe. Protože jedině Penny vidí věci, které ostatní nemůžou…

Kniha se rázem po vydání vyšvihla na přední příčky prodejnosti bestsellerů New York Times, proto o filmová práva mělo zájem hned několik studií, nakonec ale vyhrál Netflix. O produkci se postará Chernin Entertainment. Snad se filmu na Netflixu dočkáme brzy.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, HollywoodReporter.com, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..