První trailer na scifi Nightflyers je tady

Před časem jsme vás informovali o novém seriálu Nightflyers, který vznikl na základě knižní předlohy George R. R. Martina, a teď tu konečně máme pořádný trailer.

Nightflyers je desetidílný seriál vyprávějící příběh osmi vědců a telepata v roce 2093, kteří jsou na misi k solárnímu systému v touze navázat kontakt s mimozemským životem. Jenže se vše brzy přehoupne v sérii děsivých a násilných událostí, které otestují více než loajalitu a duševní sílu osob na palubě lodi.

Knižní předloha vyšla v češtině už v roce 1992 u Laser-books. Nový seriál se objeví na televizní stanici SyFy už na podzim a můžeme se v něm těšit na Eoina Mackena, Sama Strikea, Mayu Eshet, Anguse Sampsona, Jodie Turner-Smith, Gretchen Mol, Davida Ajala a Briana F. O’Byrneho.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − nine =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..