Entertainment Weekly láká na nové číslo s Cizinkou

U oblíbeného amerického časopiu už bývá zvykem, že přichází s několika verzemi obálek, aby tak nalákal fanoušky filmů, seriálů, i oblíbených herců a hereček, aby si pořídili nejnovější číslo klidně i v několika kopiích.

Tentokrát opět přišla na řadu Cizinka. Vidíme tam Claire i Jamieho v jiném prostředí, výrazně postaršené, ale stále plné energie. Na webu se také objevil článek, kde tvůrci vysvětlují nové fotky tím, že naše hrdiny čeká přistání na Jamajce, proto i ta barevnost. Ovšem nebude to pro ně nijak jednoduché.

Pokud se vám oblečení hrdinů zdá něčím povědomé, jde o stejné kousky, které jsme naposledy viděli v druhé sezóně, když byli ve Versailles. Hlavní kostymérka k tomu uvedla vysvětlení, že lidé žijící v té době měli často stejné oblečení většinu svého života, jen časem prošlo určitými úpravami. V časopise by se prý měly objevit i nějaké kousky informací týkající se čtvrté série, tak uvidíme, co se dostane ven.

Zdroj informací a obrázků: EW.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

two × five =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..