Hudební nálož Krásky a zvířete

Oficiální premiéra oblíbeného Disney filmu se nezadržitelně blíží, proto je potřeba se patřičně hudebně naladit…

Jako první tu pro vás máme skvělou Emmu Watson, kterou konečně v nějaké ukázce vidíme zpívat:

Dále tu máme klip s písní od Le Foua, o kterém se teď otevřeně během proma mluví jako o první LGBTQ postavě v Disneyho filmových pohádkách. Režisér Bill Condon o něm řekl: „Le Fou je někdo, kdo chce být jednou v budoucnu jako Gaston a současně má chuť ho políbit.“ Díky tomuhle odhalení se například v některých státech USA rozhodli film zakázat a uvažují o tom také v Rusku.

Pak je tu krátká ukázka z filmu, aneb pozvání k večeři:

Dočkali jsme se také první nové originální písně z filmu, kteoru na soundtrack do modernější popové verze přezpíval Josh Groban:

Nově se včera odtajnilo také první oficiální video k již známé melodii, kterou nově přezpívali John Legend a Ariana Grande:

Produkce si nejspíš na samotný závěr proma nechává novou titulní píseň napsanou přímo pro Celine Dion. Uvidíme, jaké grády bude nakonec mít. Zatím musíme čekat…

 

Zdroj informací a obrázků: YouTube.com, Hypable.com, Fandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six − 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..