Nová kniha dua Christina Lauren má svou obálku

Když se daří, tak se daří… přesně tímto mottem se nejspíš řídí autorské duo, které nám přineslo úspěšnou sérii Božský bastard nebo Divokou sezónu. Jak jinak si vysvětlit to, že vydávají knihy jak na běžícím páse?

Samozřejmě kvantita neznamená vždycky kvalitu, ale u Christiny Lauren to jaksi neplatí. Christina Hobbs a Lauren Billings daly opět hlavy dohromady a přicházejí s dalším zajímavým kouskem, který by snad neměl mít své pokračování a mělo by jít o samostatnou knihu.

Dating You / Hating You se v zahraničí sice začne prodávat až v červnu 2017, ale i tak se můžeme hezky navnadit a doufat, že se k nám kniha dostane také v češtině.

Kniha vypráví příběh dvou holywoodských agentů, Evie a Cartera, mezi kterými to neuvěřitelně jiskří – až do chvíle, kdy se oba začnou ucházet o stejné místo. Jejich randění se brzy změní v hromadu zábavných možností a způsobů, jak toho druhého sabotovat a přechytračit ho, až jim nezbyde nic jiného…

A jak tedy vypadá ona obálka?

Zdroj informací a obrázků: Bustle.com, GoodReads.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

three + seventeen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..